Problem z dodaniem karty do Curve

Witam mam problem z dodaniem karty
Probowałem restart telefonu usuwanie aplikacji , pamieci podrecznej
i cały czas pisze
We are having some problems
Pleas try again later
i tak od 2 dni proszę o pomoc

Niektóre karty nie przechodzą, np. prepaid. Ale napisz coś więcej - o jakiego banku kartę chodzi.

karta visa , i druga karta mastercard od pko , jak wchodzę w zakładkę CARD
to pisze odrazu
somethings gone wrong
there was an error . Please try again
klikam retry , i nic się nie robi to samo jest z próbą dodania karty odrazu jest błąd

Witam!
Niektóre karty nie chcą wejść i już. Ja tak walczę z kartą Millenium Visa Electron. Po prostu chyba jej nie dodam.
Pozdrawiam!

Cześć,
mam mały problem. Od 2 dni próbuje dodać karty do Curve i niestety nie mogę tego zrobić. Początkowo chciałem dodać kartę mbanku, niestety nie dało się, więc chciałem dodać kartę revoluta. Pobrało mi 1funta na weryfikację ale nadal nie mogę dodać karty. Cały czas wyskakuje " we are having some problems please try again later", kontaktowałem się już z supportem, niestety nadal nie rozwiązałem problemu. Proszę o jakieś porady pozdrawiam.

Cześć!
Też miałem ten problem. Odczekałem kilka dni (chyba z tydzień), do czasu gdy pieniądze zablokowane na rachunku dołączanej karty (1 funt) wróciły na konto. Wtedy po prostu odczepiłem kartę i dodałem karty na nowo. Wtedy wszystko poszło gładko. Nie wiem, jakiś problem z kartą? bankiem? To była karta PEKAO SA. Teraz za to mam problem z kartą millenium - po prostu pisze taką uwagę, jak u Ciebie. Widać jej nie podczepię…
Pozdrawiam!

Cześć wszystkim.

Jeśli chodzi o kartę Visa Konto 360°, to mam ją dodaną do Curve już od dłuższego czasu i nie miałem z nią żadnych problemów. Jest to jednak karta Visa Debit, a nie Electron. Oficjalnie karty Visa Electron (takie jak na przykład starsze karty Banku Millennium do dawnych rodzajów kont) nie są oficjalnie wspierane przez Curve, mimo że niektóre z tych kart udało się użytkownikom dodać do aplikacji.

Nie mam najnowszych informacji w tym temacie, ale dawniej nie dało się dodać Revoluta jako pierwszej karty do Curve (jako druga i kolejna karta już przechodziło).

Jeśli dalej macie problem z dodaniem zwykłych kart Visa lub Mastercard (credit lub debit), radzę napisać do supportu Curve pod adresem support@curve.app, szczególnie że z tego co widzę ten problem występował tutaj już kilka razy. Z tego co czytam część w was już to zrobiła, ale jeśli problem występuje po stronie serwera, to już niewiele więcej można.