Jak wypłacić pieniądze z Curve cash

Płaciłem w internecie karta Curve do której podpięta była karta z MBanku i anulowałem ten zakup. Zwrócono mi pieniądze ale na kartę curve cash. Jak je teraz wypłacić na konto w MBanku?

Niestety na ten moment jedyne sensowne wyjście to doładowanie Revoluta kartą Curve Cash i wymiana środków w Revolut na PLN po jak najbardziej sensownym kursie aby nie stracić zbyt dużo.

A mogę używać tych środków normalnie w pln? I czy jak np zabraknie środków na curve cash to czy pobierze automatycznie z innej podpiętej karty ?

A mogę to poprostu wypłacić w bankomacie w PLN?

Możesz płacić kartą Curve z podpięta karta Curve Cash - wtedy Curve automatycznie będzie przeliczać GBP na PLN. Będą realizowane tylko te transakcje na które wystarczy środków na Curve Cash - w innym przypadku trzeba zmienić podpięta kartę w aplikacji.

Z tego co pamiętam to środków zgromadzonych na Curve Cash nie da się wypłacić z bankomatu.

Do końca miesiąca prawdopodobnie zajdą pewne zmiany w funkcjonowaniu Curve Cash - szczegóły możesz znaleźć w innych artykułach na tym forum.

1 Like

Nie ma jeszcze takiej opcji, ale ma być dodana w ciągu najbliższych tygodni.

W międzyczasie możesz wydać pieniądze w sklepie bezpośrednio z Curve Cash przy użyciu twojej karty Curve lub użyć Revoluta (j.w.)