Błąd podczas aktywacji karty

Witam, mam błąd podczas próby aktywacji karty curve. Po wpisaniu ostatnich 4 cyfr numeru karty wyskakuje błąd taki jak na zdjęciu poniżej. Posiadam telefon Xiaomi redmi note 7. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Cześć! Wygląda na to, że zanim zaktywujesz kartę Curve, musisz potwierdzić kartę, którą dodałeś “pod spodem” Curve. Zależnie od rodzaju karty robisz to przez weryfikację 3D Secure, lub przepisując kod transakcji, która obciążyła twoją kartę w banku na kilka złotych. Potem możesz przejść do aktywacji karty Curve.

Pamiętaj, że karta, którą dodajesz do Curve, musi należeć do Ciebie i być wydana w Europie. Niektóre karty ze względu na bezpieczeństwo też mogą sprawiać problem przy aktywacji, np. Revolut. Zwykłe karty debetowe i kredytowe z polskich banków nie powinny stanowić problemu.

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, zachęcam do skontaktowania się z zespołem wsparcia Curve przez aplikację lub pod adresem support@curve.app (w języku angielskim).

Witam. Mam ten sam problem i ten sam komunikat co kolega wyżej. Kartę z mBanku jest aktywna a nie mogę aktywować curved. Pisałem już do supportu 2 razy i za każdym razem karzą mi wysyłać dokument ze zdjęciem i selfie. Niestety zarówno za pierwszym razem jak i za drugim brak później odzewu.